logo_main

СМУЗІ+

Готуємо до запуску СМУЗІ+: неперевершено смачні, поживні і доступні натуральні смузі, вироблені за інноваційною екологічною технологією.

Запрошуємо долучитися до наших розробок в сфері харчових технологій.

sldr_img2

Ідея і наші переваги

Світ змінюється, і разом з ним змінюються наші потреби і побажання.
Сьогодні ми прагнемо бути щасливими і заможними, смакувати улюбленими продуктами будь-де і в будь-яку пору року, використовувати зелені технології для збереження планети, бути відповідальними перед суспільством, піклуватися про близьких тощо.
Нові тренди покликали і нас реалізувати інноваційний інвестиційний проект “СМУЗІ+” – а саме впровадити нову технологію виробництва новітніх рослинних інгредієнтів і продуктів.

Нові: технологія, продукти, інгредієнти.

Переваги технології

Переваги СМУЗІ+

Наші переваги:

market

Знання ринку

Грунтовне розуміння зовнішніх факторів, а саме потреб ринку і “блакитних” ніш можливого використання нової технології
income

Комерційний досвід

Досвід успішних продажів рослинних інгредієнтів на міжнародних ринках
explore

Багатогранний аналіз

Повноцінний аналіз технічних, комерційних і фінансових аспектів реалізації проекту
bexp

Виробничий досвід

Досвід запуску у виробництво аналогічних проектів
nsup

Наукова підтримка

Всебічна наукова і консультаційна підтримка в Україні, Європі і Північній Америці
motivation

Сильна мотивація

Рішучість і готовність подолати весь шлях до успіху

Місія і візія

Наша місія:

Ми розробляємо смузі, які перевершують свіжі фрукти і задовольняють попит споживачів в будь-який сезон!

Наша візія:

Ми створимо неперевершені рослинні продукти і інгредієнти, щоб наші споживачі були щасливими, партнери заможними, бізнес процвітаючим, а планета чистішою!

Наш слоган:

Краще свіжих!

Наша команда

Максим Бєлозьоров

Стратегія

Василь Саган

Комерція

Василь Гривняк

Виробництво

Дорожня карта проекту

1

Дослідили потреби споживачів, ринку і планети.

2

Залучили підтримку наукових консультантів і команди.

3

Вивчили наявні традиційні і інноваційні технології. Порівняли їх і вибрали найбільш перспективну (за параметрами капіталовкладень, енергоспоживання, ефективності обробки для отримання якісного і безпечного продукту) .

4

Провели «гаражні» випробування. Отримали перші зразки продукції.

5

Зараз знаходимось в процесі розробки прототипу пілотного устаткування.

6

Плануємо підготовку і запуск пілотного виробництва.

7

Подальший розвиток ринку і продажів для максимального завантаження виробничих потужностей.

8

Вдосконалення і оптимізація технології і бізнесу. Розробка нових продуктів. Підготовка розширення виробництва.

9

Запуск повномасштабного виробництва і збільшення регіонів і сегментів збуту

Історія

mb_smuzi

Питання та відповіді

Перш за все, це фруктові смузі, сік, пюре або паста, перероблені на «молекулярному рівні» і упаковані для зберігання при кімнатній температурі. Ці продукти за своєю якістю можна порівняти з продукцією, отриманою після холодного пресування або блендерування.
Наш продукт не боїться швидкого псування, не потребує охолодження чи заморозки. Продукт зручно транспортувати і легко вживати в їжу або використовувати як інгредієнт. Показники корисних речовин інколи перевищують такі навіть в свіжих фруктах, що зумовлено особливостями не тільки максимального збереження, а й додаткового вивільнення корисних елементів під час переробного процесу. Якщо говорити, наприклад, про ягоди виду Vaccinium, то наше смузі отримує додаткові подрібненні до молекулярного рівня корисні речовини, серед яких є і поліфеноли, і поліненасичені жирні кислоти, і каратиноїди.
Наше смузі або сік зберігає максимум смаку, аромату і харчової цінності свіжих продуктів. Він не був підданий високотемпературній обробці і ми не використовуємо штучні додатки для поліпшення смакових якостей або харчової цінності. Він також не потребує підтримання низької температури для зберігання або перевезення, як у випадку із охолодженими і замороженими продуктами.
Ми коротко називаємо нашу технологію «бурхливий потік», коли декілька спеціально розроблених одиниць обладнання утворюють виробничу лінію для «молекулярної» переробки рослинних речовин «в потоці». Використання технології «потоку» дозволяє оптимізувати виробничий процес, зменшити кількість обладнання, створює передумови екологічності, енергоефективності, безвідходності на всьому ланцюгу з лану до столу. Наша технологія також має суттєвий вплив на сам фруктовий продукт, піддаючи його одночасній гомогенізації і мінімальній пастеризації, сприяючи збереженню і вивільненню корисних речовин, створюючи подальші можливості для міксування харчових інгредієнтів.

Ми впевнені, що ми зможемо переконати наших споживачів частково замінити в своєму раціоні свіжі рослинні продукти на наші нові «гібриди» – перероблені фрукти, але не менш корисні і смачні ніж свіжі. Таким чином ми зможемо скоротити витрати енергії на підтримку холодного ланцюгу на всьому шляху від місця збору врожаю до столу споживача (рефрижераторні контейнери і автомобілі, холодильні камери в складах зберігання, вітрини з охолоджуванням в супермаркетах тощо). Також у випадку переробки на місцях, проблема транспортування зайвої ваги у вигляді шкірки або насіння також відпадає (м’якоть певних фруктів важить менше загальної ваги плоду десь на 10-40 відсотків).

Крім того, ми переконані, що споживачі перероблених фруктів виберуть наші продукти серед інших подібних. Про переваги ми вже вказали раніше, а щодо екологічності, то тут варто відмітити скорочення енергоспоживання і зменшення викидів вуглецевих газів за рахунок відсутності низькотемпературної або високотемпературної обробки, зменшеного споживання електроенергії, тому що використовується виробнича лінія з мінімальної кількості модулів тощо

Ми плануємо налагодити тісні контакти з фермерами і гуртовими постачальниками рослинної продукції для переробки, це дасть можливість фермерам отримати в майбутньому гарантований збут за привабливими цінами, що буде сприяти зростанню добробуту в громаді. Сама продукції принесе користь і насолоду суспільству в широкому розумінні, вона дасть можливість новим клієнтам застосувати корисні інгредієнти в своїх продуктах і стравах, а можливо і підштовхне до розвитку власного бізнесу.

Партнерство

Кому це може бути цікаво і кого ми шукаємо

01.

Споживачі і клієнти

Ми створюємо наші продукти для споживачів, які цінують одночасно смачну, зручну і корисну їжу, піклуються про здоров’я своє і дітей, радісно проводять час в колі рідних і друзів. Наша продукція для яскравих і небайдужих особистостей, для тих, хто дбає і про громаду, і про екологію планети.Ви зможете завжди мати
під рукою наші фруктові продукти та інгредієнти, щоб ласувати яскравим літнім
смаком у будь-яку пору року. Далі власна уява або рецепти з кулінарних сайтів і
книжок будуть Вашим провідником у натхненному створенні смачних страв і
напоїв – смузі, нектар, коктейль, лимонад, чай, морозиво, соус, десерт,
наповнювач для йогурту або випічки.

Ми готові дослухатися до побажань і вподобань також професійних клієнтів сервісної індустрії і сектора громадського харчування (ХоРеКа) –кухарів, кондитерів, барменів, фуд-дизайнерів по розробці нових страв, кулінарних блогерів. Наші клієнти-кулінари зможуть спробувати як традиційні, так і нові продукти, або розробити нові рецептури на базі наших інгредієнтів для власних потреб.

Запрошуємо до контакту і дискусії також технологів з різних галузей харчової промисловості – молочної і кондитерської, виробництва морозива і напоїв, різних підприємств подальшої переробки рослинної сировини, в тому числі косметології, фармацевтики, нутриціології.

02.

Інвестори та спонсори

Наших інвесторів неодмінно зацікавлять можливості участі у новому проекті. Ми будемо раді обговорити наші плани, а у разі участі в проекті гарантуємо побудову взаємовигідних стосунків, фінансову привабливість і прозоре звітування.

03.

Фермери й постачальники

Ми прагнемо відкритої кооперації з нашими постачальниками рослинної сировини, тому що розуміємо наскільки складно фермерам вирощувати якісні, смачні і безпечні ягоди, фрукти, овочі. Якщо Ви є виробником або постачальником сировини, обладнання, пакувальних матеріалів, робіт і послуг для харчової галузі, ми будемо раді почути Ваші пропозиції.

04.

Професіонали та робітники

Ми плануємо збільшувати нашу команду, і якщо Ви мрієте про цікаву і відповідальну роботу у виробництві, комерції, відділі якості або розробок, неодмінно надішліть Ваше резюме і мотиваційний лист.

Напишіть нам

Ми обов’язково зв’яжемося з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці!
    Догори