export_logo

Консультації з експорту

Наші експортні консультації – фундамент Вашого успіху на закордонних ринках!
sldr_img3

Про нас

Хто ми?

Ми – команда сертифікованих експортних консультантів з України. Ми познайомились ще у 2019 році під час навчання, а вже в 2021-22 р. розробили і запустили курс “Експортна Академія 2022”. Ми прийшли з різних фахових секторів і зібрали 30+ років практичного досвіду в експорті, який будемо раді передати Вам.

Що ми робимо?

Досліджуємо закордонні ринки, розробляємо експортні дорожні карти і супроводжуємо Вас на шляху міжнародних продажів!

Що ви отримаєте?

Знання про іноземні ринки, розуміння, як розвивати свою комерційну діяльність за кордоном, і ,основне, збільшення прибутку від експортних продажів!

Наші експерти

Галина Перепелиця

Сертифікована консультантка та тренерка з 18-річним досвідом

Спеціалізація – експортні освітні програми, комплексна підтримка виходу на нові закордонні ринки від дослідження до стратегії і її втілення, визначення відповідності продукції вимогам ринку.

Марина Мальцева

Тренер Експортної Академії 2022

Фокус – організація запуску і продажу продуктів (переважно харчової промисловості) на нових ринках, в т.ч. в країнах ЄС, Великобританії, США, Африки і Близького Сходу.

Максим Бєлозьоров

Сертифікований консультант з експорту

Фахова спеціалізація – аналіз виробництва і продажів, стратегія і операційне планування, ведення зовнішньо-економічної діяльності (ЗЕД), агентське представництво. Ринковий фокус – агробізнес, харчова промисловість.

Дмитро Прокопчук

Фахівець з міжнародної торгівлі з 10-річним досвідом

Спеціалізація – управлінні експортними продажами, дослідження ринків та логістика в машинобудуванні, HVAC, харчовій та деревообробній промисловості.

Марина Фарафонова

Сертифікована експортна консультантка

Фокус –дослідження закордонних ринків, онлайн торгівля, маркетинг і комунікації (в т.ч. соціальні мережі).

Чому з нами?

quality

Висока якість

Ми гарантуємо високу якість завдяки нашому практичному різнофаховому досвіду і системному підходу
fprice

Стабільна ціна

Ми гарантуємо стабільну ціну, яку фіксуємо на момент підписання контракту
reliability

Надійність

Ми гарантуємо надійне виконання замовлення – узгоджуємо необхідний контент дослідження або обсяг роботи
service

Комфортний сервіс

Ми почуємо і зрозуміємо вашу проблематику , тому що ми самі не раз вдягали чоботи експорт-менеджера, розуміємось у виробництві, продажах, маркетингу, логістиці, тощо

savemoney

Економія

Зекономте свій час та кошти для інших справ завдяки нашим послугам
exp

Експертність

З нами ви не зробите помилок від браку інформації та навичок

Навіщо експортувати?

Завдяки експорту Ви зможете:

Послуги експортного консалтингу

Як зробити експорт системним? Рекомендуємо Вам наступі 6 кроків і пояснюємо, чому такий підхід буде Вам корисним

01.

Вибір експортного ринку

Зазвичай вибір експортного ринку є першим кроком у здійсненні експортної діяльності. Ви або ми відповідаємо на питання «Чому саме ця країна?» і наводимо свої аргументи.

Якщо Ви такий вибір зробили самі, ми зможемо висловити свою точку зору, проаналізувавши привабливість ринку з урахуванням наявних даних про зростання ринку, рівень конкуренції, юридичні вимоги, вимоги клієнтів, тенденції та ціни.

Далі ми можемо запропонувати інші ринки з потенціалом і підготувати їх рейтинг. Ми можемо провести коротке або розширене дослідження ринку, щоб підтримати наші ідеї щодо ринкового потенціалу. Ви дізнаєтеся плюси і мінуси для ринку, наші рекомендації і зможете зробити вибір ринку на основі аналітичних даних.

02.

Дослідження ринку

Якщо Ви вже вибрали деякі ринки, ми припускаємо, що у вас є ринковий аналітичний звіт, яким Ви можете поділитися навіть з нами, щоб ми могли додати нашу інформацію, якщо це необхідно, або оновити її з плином часу.

Якщо дослідження ринку не проводилось, ми підготуємо короткі звіти про статистику торгівлі спеціально для вашого продукту на цільовому ринку. І ми можемо розширити звіт з узгодженими якісними та кількісними темами, включаючи – Тенденції, Конкуренти, Споживачі, Ланцюжок створення вартості, Ціноутворення тощо.

03.

Вихід на ринок

Цілком можливо, що Ви вже визначили деяких імпортерів на цільовому ринку. Якщо так, то ми можемо оцінити їх потенціал, відвідати їх і провести перемовини від вашого імені (діє для певних географічних ринків).

Ми також можемо обговорити з Вами ваші цілі і стратегію і те, чи вписуються в неї певні імпортери і відповідають профілю вашого цільового клієнта.

Якщо вищесказане не було зроблено, ми можемо вибрати для вас модель виходу на ринок на основі оцінки параметрів співпраці з імпортерами, агентами, дистриб’юторами, роздрібними торговцями. Крім того, надамо оцінку ризиків і фінансових аспектів. В результаті Ви отримаєте найбільш підходящу ділову модель виходу на ринок.

04.

Експортна стратегія і маркетинг

Загальна стратегія буде базуватися на дослідженні ринку і внутрішньому аналізі виробничої і маркетингової функцій підприємства. Спираючись на розуміння привабливості сегментів інституціональних і/ або кінцевих споживачів, ми повинні підтвердити вибір каналу збуту / ринкового сегменту для таргетування (тобто кому ж ми хочемо продавати?). І потім зможемо запропонувати рішення в позиціонуванні нашої унікальної ПРОПОЗИЦІЇ, яку потрібно буде оновити відповідно до потреб ринку (ринкового сегменту).

Розуміння профілів і вимог споживачів дозволить точніше налаштувати маркетингову стратегію в Інтернеті та офлайн. Ми зможемо підготувати набір керівних принципів брендингу та маркетингу, стежити за постановкою технічних завдань та вибором маркетингових агентств для діяльності, пов’язаної з певними локальними ринками.

На основі узгодженої стратегії ми будемо будувати Ваш операційний план і, зокрема, ваш експортний план на обрані ринки (див. наступний крок).

05.

Розробка експортного плану

Ми припускаємо, що Ви дістанетесь станції розробки експортного плану з уже розробленою стратегією та розумінням потреб та вимог Вашого цільового ринку.

На етапі формування стратегії вже був зроблений аналіз Вашої виробничої та маркетингової готовності до експорту, а далі ми повинні адаптувати і підготувати Ваші людські ресурси, фінанси, процеси, продукти, послуги тощо до операційної діяльності. Ми будемо раді підтримати Вас у розробці бізнес-плану, включаючи прогноз продажів та бюджет для операційних витрат та капітальних інвестицій.

06.

Підтримка експортних операцій

Якщо Ви не будете наймати експортного менеджера, ми зможемо підтримати вас у повсякденних операціях. Ви можете розраховувати на нас в таких питаннях:

  •  від лідогенерації до переговорів з клієнтами до укладання контрактів;
  • маркетингова діяльність та її аналіз;
  • участь у виставках і торгових місіях;
  • адаптація продукції (правила, аспекти якості, кількості, упаковки, етикетки та маркування, ціноутворення тощо);
  • логістика (маршрути, форми, розрахунки, контроль якості продукції тощо);
  • митне оформлення (набір документів, роз’яснення митних процедур).

Який формат роботи ми пропонуємо?

За узгодженням відповідно до Вашого запиту.
explore

Дослідження

може включати аналітичний звіт, презентацію, резюме, сесію питання-відповіді
consult

Консультація

Консультації, рекомендації, ідеї та перспективи
roadmap

Дорожня карта

Дорожня карта з розписаними кроками або бізнес-план
doc

Звіт

Звіт щодо результатів аудиту

Відгуки наших клієнтів

Партнерство

Наші партнери сьогодні – це сільськогосподарські, переробні і торгові підприємства України, Європи і деяких інших країн світу , постачальники обладнання, матеріалів і сировини, надавачі логістичних, сертифікаційних, маркетингових, митно-брокерських послуг тощо. Запрошуємо і Вас долучитися до нашої партнерської мережі за посиланням.

Блог

Sint Occaecat Cupidatat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sed arcu porta nec. Justo, convallis …

Читати далі >>

Напишіть нам

Ми обов’язково зв’яжемося c Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці!

    Догори