Консультації з експорту

Наші експортні консультації – фундамент Вашого успіху на закордонних ринках!

Управлінський консалтинг

Інколи підприємства малого і середнього бізнесу стикаються з невизначеністю і обмеженнями ведення своєї виробничо-комерційної діяльності. Ми запрошуємо такі підприємства скористатися послугами управлінського і технічного консалтингу.

Серед наших послуг:

  • Аудит маркетингових і виробничих функцій вашої компанії;
  • Розробка стратегії, операційне планування та фінансове моделювання вашого бізнесу;
  • Удосконалення заходів маркетингу , технологій, безпеки харчових продуктів, досліджень і розробок тощо.

Комерційне посередництво

01.

Просування експорту

Ми виступаємо агентами українських виробників агропродовольчих товарів і представляємо їх інтереси за кордоном. Українські підприємства звертаються до нас щодо організації продажу їх товарів на експорт, і ми здійснюємо пошук потенційних клієнтів, а потім зв’язуємо українських експортерів з імпортерами по всьому світу. Ми можемо надати Вам повну підтримку від маркетингових досліджень до виходу на цільові ринки, проведення перемовин з потенційними контрагентами, укладання угод і організації виконання замовлень.

02.

Переробка на субпідряді

Ми маємо значний досвід у переробці плодово-ягідної сировини. Якщо Ви є фермерським господарством або постачальником рослинної сировини і хочете спробувати її переробити в напівфабрикати або продукти з доданою вартістю, ми зможемо Вам допомогти в цьому і порадити відповідальні підприємства або залучити у вже існуючи ланцюги постачання і експорту. Основні послуги контрактної переробки ягід, фруктів і овочів включають такі операції: заморожування, нарізка або подрібнення, механічне очищення, мануальна інспекція, електронне оптичне або лазерне сортування, сублімація, сушка, пакування.

03.

Пошук постачальників і організація закупівлі

Ми організовуємо постачання продуктів харчування та харчових інгредієнтів з України та країн ближнього зарубіжжя на вимогу або під замовлення закордонних партнерів. Ми знайомимо міжнародних покупців з українським ринком, надаємо підтримку з перевіркою та акредитацією потенційних постачальників, уточнюємо операційні деталі, супроводжуємо від укладення договору до розміщення та виконання замовлення.

04.

Перевірки щодо якості і безпечності

Закордонні клієнти також звертаються до нас із запитами щодо організації аудиту та інспекцій задля перевірки системи управління якістю і безпечністю підприємств харчової галузі. Ми пропонуємо проведення аудитів та перевірок за планом замовника, а також можемо запропонувати інспекційну послугу на кінцевому етапі виробництва та під час вантажних або розвантажувальних робіт.

05.

Розмитнення й логістика

Експортна-імпортна діяльність наших клієнтів дуже часто потребує залучення послуг митних брокерів, міжнародних експедиторів, транспортних компаній, складських хабів. Ми з радістю допоможемо і Вам у пошуку оптимальних пропозицій на ринку логістичних і митно-брокерських послуг.

06.

Агентське представництво

Україна імпортує також певну продукцію з-за кордону, і ми можемо допомогти іноземним виробникам у просуванні продажів у нашій країні. Якщо Ви виробляєте продукти та інгредієнти рослинного походження, будь-ласка звертайтеся до нас і ми з радістю обговоримо Ваші плани щодо розвитку нових ринків збуту.

Партнерство

Наші партнери сьогодні – це сільськогосподарські, переробні і торгові підприємства України, Європи і деяких інших країн світу , постачальники обладнання, матеріалів і сировини, надавачі логістичних, сертифікаційних, маркетингових, митно-брокерських послуг тощо. Запрошуємо і Вас долучитися до нашої партнерської мережі за посиланням.

Напишіть нам

Ми обов’язково зв’яжемося c Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці!

    Догори